Na predaj pozemok na výstavbu rodinného domu v blízkosti Košíc

  • Scan0030.jpg
  • Scan0029.jpg
  • IMG_0860.JPG

47.000,- €

vrátane provízie

Zobraziť fotogalériu (3 fotografií)

Chcete bývať v rodinnom dome v blízkosti Košíc a neviete nájsť pozemok. Ponúkame Vám na predaj slnečný pozemok o výmere 615 m2 v obci Chrastné - iba 14 km, iba 12 minút od Košíc. Nachádza sa v novovybudovanej lokalite Family Resort. S možnosťou postavenia rodinného domu na kľúč - podľa Vašich predstáv.
Ide o koncový pozemok, na okraji zástavby rezortu, čo prináša so sebou výhodu maximálneho súkromia, s výhľadom na množstvo zelene. Táto ponúka bývania je pre ľudí, ktorí chcú žiť v blízkosti prírody a v pokoji, ale zároveň aj na skok do mesta.
Je mierne svahovitý, oplotený z 3 strán novým betónovým oplotením, ktorý Vám zabezpečí absolútne súkromie. Napojený je na všetky inžinierske siete /mimo plynu/, voda prostredníctvom Východoslovenskej vodárenskej spoločnosti, a.s., moderná, bez Vašej starosti, čistiareň odpadových vôd od fy Ekoservis Slovensko.

V obci sa nachádza dobrá občianska vybavenosť: MŠ, ZŠ, obchod. Dobré dopravné spojenie do Košíc. Kúpna cena domu je vrátane poplatkov súvisiacich s predajom (vypracovanie kúpnych zmlúv, poplatky za overenie podpisov, podanie kúpnych zmlúv do katastra) a samozrejme kompletné právne poradenstvo a servis. Cena je vrátane provízie pre RK. Odporúčam vidieť.
Ak Vás táto nehnuteľnosť zaujala, obhliadku nehnuteľnosti si môžete dohodnúť na tel. č. 0903 317 875 - Vaša realitná maklérka Renáta Kalaninová, RSc..

Poloha nehnuteľnosti na mape

Podrobné informácie

vrátane provízie

615 m²

osobné

aktívne

230/400V

nie

ČOV

mierny svah

betónová cesta

0903 317 875

poslať správu

Slovensko

Košice-okolie

Chrastné

 

osobné

Pozemky - bývanie

predaj

logo

0903 240 926
0903 240 926
info@advisorsre.sk
www.advisorsre.sk

napíšte nám

Pre viac informácií kontaktujte

Ing.  Renáta  Kalaninová, RSc.

Ing. Renáta Kalaninová, RSc.

Senior maklér

hovorím po slovenskyЯ говорить русскийI speak englishmluvim česky

Telefón: 0903 317 875
E-mail: renata.kalaninova@advisorsre.sk

všetky realitné ponuky makléra