Na predaj stavebný pozemok v obci pod Tatrami - vo Veľkom Slavkove

  • 11.jpg
  • hlavná fotka.jpg
  • 22.jpg
  • 5.jpg
  • 4.jpg
  • pozemok2.jpg
  • IMG_0751.jpg
  • IMG_0746.jpg

exkluzívne

68,- €/m2

vrátane provízie

Zobraziť fotogalériu (8 fotografií)

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj slnečný stavebný pozemok v Obci pod Tatrami - Veľký Slavkov, okr. Poprad.

Investičná príležitosť - možnosť rozdelenia na 2 pozemky, uprednostňuje sa však predaj pozemku vcelku.

Terén pozemku je rovina, čo ponúka pre budúceho majiteľa rôzne kreatívne riešenia výstavby, či už rodinného domu, apartmánového bývania alebo penziónu. Územie je v územnom pláne obce definované aj ako polyfunkčná zóna, čiže môže ísť nielen o výstavbu rodinných domov, ale aj na výstavbu 2-3 podlažného bytového domu. Súčasný majiteľ plánoval výstavbu penziónu/apartmánového bývania, čo mal odobrené udeleným územným rozhodnutím obecného stavebného úradu. K dispozícii je aj projekt na túto výstavbu penziónu + wellness – viď vizualizácia.

Pozemok je situovaný v strede obce, v príjemnom prostredí, obkolesenom zeleňou, pri potôčiku, ktorý je regulovaný - tzv. Annin potok. Nachádza iba 5 km od Popradu, 102 km od Košíc, výborná dostupnosť zo severnej D1 - 7 km, dobrá dostupnosť do Vysokých Tatier, Smokovce iba 6 km.
Rozloha pozemku je 1.811 m2. Rozmery pozemku sú 30 m x 60 m. V blízkosti pozemku sú všetky inžinierske siete (prípojka plynu, elektriny, obecný vodovod a kanalizácia, pevná telef. linka).

Obec Veľký Slavkov sa nachádza priamo pod štítmi našich veľhôr. Je jednou z najstarších obcí pod Tatrami. Svojou polohou sa stáva ideálnym východiskom pre návštevníkov Vysokých Tatier. Turistom ponúka ubytovanie v moderných zariadeniach, ale aj v súkromí, v rodinných domoch. Má dobrú dopravnú a komunikačnú logistiku. Cez obec vedie prístupová cesta z Popradu do Vysokých Tatier, premáva aj Tatranská elektrická železnica, ktorá Vás dopraví pohodlne taktiež do Tatier. V blízkosti pozemku je aj autobusová zástavka.

V obci je kompletná občiansky vybavenosť (ZŠ, MŠ, potraviny, reštaurácie, pošta, športové a relaxačné aktivity. Napr. nájdete tu aj Adventure golf, ktorý je novou a príjemnou zábavou pre celú rodinu, je obľúbený nielen ako rekreačný, ale už aj profesionálny šport, ktorý sa hrá na umelej tráve. Ľudia vo svete ho milujú.

Kúpna cena pozemku je vrátane poplatkov súvisiacich s predajom (vypracovanie kúpnych zmlúv, poplatky za overenie podpisov, vklad kúpnych zmlúv do katastra) a samozrejme kompletné právne poradenstvo a servis. Cena je vrátane provízie pre RK..

V prípade vážneho záujmu, dohoda na cene istá.

Odporúčam vidieť.
Pre viac informácií ma neváhajte kontaktovať a dohodnite si obhliadku nehnuteľnosti na tel. č. 0903 317 875 - Vaša realitná maklérka Renáta Kalaninová

Poloha nehnuteľnosti na mape

Podrobné informácie

vrátane provízie

1811 m²

osobné

aktívne

áno

rovina

asfaltová cesta

0903 317 875

poslať správu

Slovensko

Poprad

Veľký Slavkov

 

osobné

Pozemky - bývanie

predaj

logo

0903 240 926
0903 240 926
info@advisorsre.sk
www.advisorsre.sk

napíšte nám

Pre viac informácií kontaktujte

Ing.  Renáta  Kalaninová

Ing. Renáta Kalaninová

Senior maklér

hovorím po slovenskyЯ говорить русскийI speak englishmluvim česky

Telefón: 0903 317 875
E-mail: renata.kalaninova@advisorsre.sk

všetky realitné ponuky makléra