Referencie

Čo o nás povedali naši klienti?

Hana P.S. 
Dobrý deň,rada by som sa poďakovala RK, najmä maklérke Ing. Renáte Kalaninovej, s ktorej službami som bola maximálne spokojná. Pani inžinierka v priebehu mesiaca sprostredkovala predaj bytu a vybavila s tým súvisiace náležitosti. Svojim profesionálnym prístupom a radami mi výrazne uľahčila celý administratívny proces, počas osobných stretnutí, ako aj v mailovej, či telefonickej komunikácii bola vždy ochotná a milá. V prípade potreby ju určite budem opätovne kontaktovať.


Rodina Miková
Realitnú kanceláriu ADVISORS REAL a menovite Branislava Šimona môžem na základe svojej skúsenosti vrele odporučiť ďalej. Predaj nášho bytu prebehol bez problémov a bez žiadnych starostí. Ďakujem za poskytnuté služby, ústretovosť i vybavenie všetkých náležitostí s tým spojených.Výborná spolupráca na perfektnej úrovni či z profesionálneho alebo z ľudského hľadiska naozaj klobúk dolu. Ešte raz ďakujeme.


Milan L.
Chcel by som sa velmi pekne podakovat p. Renate Kalaninovej, ktora nam v extremne kratkom case nasla krasny 4-izbovy byt na Terase, po akom sme s manzelkou tuzili a ktory splna vsetky nase poziadavky. Nasledne sa promptne postarala o suvisiace nalezitosti - kupnu zmluvu, najvyhodnejsi uver na trhu, komplexne poistenie, rychle prevzatie bytu...este raz velka vdaka, ste skutocna odbornicka nielen v realitach, ale aj financnych sluzbach, svoju pracu robite zodpovedne, kvalitne a na prvom mieste mate vzdy priania a potreby klienta...Nech sa Vam dari aj nadalej!


Tomas M.
Dobrý deň !
Chel by som sa poďakovať ,hlavne menovite pani Kalaninovej, za ukážkové , nadštandartné , profesionálne služby , ktoré som zažil pri predaji mojho bytu . Dalej ešte slečne Hegedüšovej , ktorá tak isto pomáhala pri predaji a aj v neskorých vecernyćh hodinách s úsmevom vyriešila pár problémov ktoré sa objavili . Ešte raz ďakujem a vrelo odporúčam každému navštivit vašu pobocku. 


Milan a Valéria Krausovci
Chceme sa týmto poďakovať za poskytnuté služby pri kúpe bytu Vašej realitnej kancelárii, menovite senior maklérke Ing. Renáte Kalaninovej. Jej prístup od samého začiatku spolupráce bol nielen vysoko profesionálny, ale aj ľudský ústretový. Bola milá, priateľská a ochotna pomôcť. Ďakujeme.


Iveta Tóthová s rodinou. 
Dobrý večer,
Týmto spôsobom by som sa chcela poďakovať a zároveň vyjadriť pochvalu Vašej realitnej maklérke Renáte Kalaninovej za jej maximálne profesionálny a ľudský prístup k práci. Ak budem v budúcnosti potrebovať služby realitného makléra, poprípade moji známi, určite doporučím pani Kalaninovú. 


S pozdravom, 
Iveta Tóthová s rodinou.